Saver
 

BMC

1964 yılında kurulan Türkiye'nin en büyük ticari ve askeri araç üreticilerinden biri olan BMC, başta İzmir Pınarbaşı'ndaki 250 bin metrekarelik alana yayılan modern tesisleri olmak üzere; İstanbul, Ankara ve Sakarya'da yer alan yönetim, AR-GE ve üretim tesislerinde, yüksek kalite standartlarında geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi ile otomotiv ve savunma sanayine özel çözümler sunuyor. Otobüsten kamyona, mayına karşı korumalı zırhlı araçlardan taktik tekerlekli araçlara, paletli araçlardan insansız kara araçlarına kadar pek çok farklı konfigürasyondaki ticari ve savunma sanayi aracını geliştirerek üretebilen BMC, 3.500'ün üzerinde çalışanı ve güçlü insan kaynağı ile tasarımdan AR-GE'ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümleri kendi bünyesinde barındırıyor. Kuruluşundan günümüze 300 bin adedi geçen araç üretimi ile 80'i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine yaklaşık 10 milyar dolarlık katma değer sağlayan ilklerin markası BMC, yoğun AR-GE çalışmalarının ışığında gelişen ileri teknolojisiyle standartlarını sürekli yükseltiyor. Uzman yetkili servisleri ve güçlü satış ağı ile kesintisiz hizmet sunan BMC, sektörel trendleri yakından takip ederek yüksek teknolojili, dayanıklı, güvenilir ve çevre dostu araçlar üretmeye devam ediyor. BMC, yarım asırlık köklü geçmişi, çok uluslu yapısı ve yeni yönetim anlayışıyla dünya markası olma yolunda yenilenen hedeflerine doğru hızla ilerliyor. VİZYONUMUZ Türkiye ve Katar merkezli olmak üzere, Ortadoğu, Körfez Ülkeleri, Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetlerini kapsayan bölgede, savunma sanayii, kara araçları, otobüs, kamyon, motor ve bunlarla ilişkili teknolojiler alanında, lider ve milli teknoloji şirketi olmak. MİSYONUMUZ Sürdürülebilir büyüme stratejisi içerisinde lider ve milli teknoloji ile tasarlanan rekabet gücü yüksek ürünler ortaya 

BMC

BMC
Kategori
Ad Soyad
İl/İlçe
/
Adresi
Telefon
Cep Telefon
0 216 438 04 30
Faks
Web Sitesi
https://www.bmc.com.tr/
E-Posta
info@bmc.com.tr
Yayın Tarihi
08.11.2021 11:33

1964 yılında kurulan Türkiye'nin en büyük ticari ve askeri araç üreticilerinden biri olan BMC, başta İzmir Pınarbaşı'ndaki 250 bin metrekarelik alana yayılan modern tesisleri olmak üzere; İstanbul, Ankara ve Sakarya'da yer alan yönetim, AR-GE ve üretim tesislerinde, yüksek kalite standartlarında geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi ile otomotiv ve savunma sanayine özel çözümler sunuyor.

Otobüsten kamyona, mayına karşı korumalı zırhlı araçlardan taktik tekerlekli araçlara, paletli araçlardan insansız kara araçlarına kadar pek çok farklı konfigürasyondaki ticari ve savunma sanayi aracını geliştirerek üretebilen BMC, 3.500'ün üzerinde çalışanı ve güçlü insan kaynağı ile tasarımdan AR-GE'ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümleri kendi bünyesinde barındırıyor.

Kuruluşundan günümüze 300 bin adedi geçen araç üretimi ile 80'i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine yaklaşık 10 milyar dolarlık katma değer sağlayan ilklerin markası BMC, yoğun AR-GE çalışmalarının ışığında gelişen ileri teknolojisiyle standartlarını sürekli yükseltiyor.

Uzman yetkili servisleri ve güçlü satış ağı ile kesintisiz hizmet sunan BMC, sektörel trendleri yakından takip ederek yüksek teknolojili, dayanıklı, güvenilir ve çevre dostu araçlar üretmeye devam ediyor.

BMC, yarım asırlık köklü geçmişi, çok uluslu yapısı ve yeni yönetim anlayışıyla dünya markası olma yolunda yenilenen hedeflerine doğru hızla ilerliyor.

VİZYONUMUZ

Türkiye ve Katar merkezli olmak üzere, Ortadoğu, Körfez Ülkeleri, Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetlerini kapsayan bölgede, savunma sanayii, kara araçları, otobüs, kamyon, motor ve bunlarla ilişkili teknolojiler alanında, lider ve milli teknoloji şirketi olmak.

MİSYONUMUZ

Sürdürülebilir büyüme stratejisi içerisinde lider ve milli teknoloji ile tasarlanan rekabet gücü yüksek ürünler ortaya 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.