Saver
 

Genpower Generator

Genpower Generator bir jeneratör üreticisi olmaktadır. Müşteri gereksinimlerine uygun, çevre dostu ve yaratıcı hizmetiyle dünyanın lider firmaları arasında yer almaktadır.  Yürütmüş olduğu büyük çaplı sosyal sorumluluk projeleri ile sadece paydaşları için değil toplumun geneli için sürdürülebilir değer yaratmaya devam eden Genpower, çevreyi koruyan ve çevre kirliliğini önleyen ürün ve uygulamaları da hayata geçirmektedir. Türkiye'de pazar lideri konumunda olan Genpower, aynı başarıyı global pazarda da göstererek; faaliyet gösterdiği sektörde dünya 6.'sı olmuştur. Son beş yılda Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde ki basamakları hızla tırmanan Genpower, Türkiye'nin en büyük ihracatçı firmaları listesinde de en ön sıralarda ki yerini almıştır. Dünyanın 100'den fazla ülkesinde bayileriyle, servis ve dağıtım ağıyla, reklamlarıyla Türkiye adını gururla temsil eden Genpower, ülkesinin ve insanının dünyaya tanıtılmasında rol almaktan büyük mutluluk duymaktadır. Başarının bir yolculuk olduğunu ve bu yolculuğun bir varış noktası olmadığının bilinciyle hareket eden ve ilk günkü heyecanıyla faaliyetlerini sürdüren Genpower, tüm paydaşlarıyla birlikte azami çalışmalarını sürdürmektedir. Genpower Ailesi sadece başarıya odaklanmış sorumluluk bilinciyle, önümüzde ki birkaç yıl içerisinde faaliyet gösterdiği sektörün ilk 3 markasından birisi olmayı hedeflemektedir. Türk insanının üstün nitelikli genlerini temsil eden "GEN" ve gücünü temsil eden "POWER" kelimelerinin sinerjisiyle bir araya gelmiş olan milli marka Genpower, müşteri memnuniyetini merkeze alan ürün ve hizmet anlayışını, teknolojisini, sistemlerini her geçen gün bir adım daha ileriye taşımaktadır.

Genpower Generator

Genpower Generator
Kategori
Ad Soyad
İl/İlçe
Ankara/Sincan
Adresi
2.Organize Sanayi Bölgesi 2010 Caddesi No: 18 Temelli-Sincan/Ankara, Türkiye
Telefon
Cep Telefon
0 312 641 32 22
Faks
Web Sitesi
http://www.genpower.com.tr/tr/ana-sayfa
E-Posta
genpower@genpower.com.tr
Yayın Tarihi
01.11.2021 15:02

Genpower Generator bir jeneratör üreticisi olmaktadır. Müşteri gereksinimlerine uygun, çevre dostu ve yaratıcı hizmetiyle dünyanın lider firmaları arasında yer almaktadır. 

Yürütmüş olduğu büyük çaplı sosyal sorumluluk projeleri ile sadece paydaşları için değil toplumun geneli için sürdürülebilir değer yaratmaya devam eden Genpower, çevreyi koruyan ve çevre kirliliğini önleyen ürün ve uygulamaları da hayata geçirmektedir.

Türkiye'de pazar lideri konumunda olan Genpower, aynı başarıyı global pazarda da göstererek; faaliyet gösterdiği sektörde dünya 6.'sı olmuştur. Son beş yılda Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde ki basamakları hızla tırmanan Genpower, Türkiye'nin en büyük ihracatçı firmaları listesinde de en ön sıralarda ki yerini almıştır. Dünyanın 100'den fazla ülkesinde bayileriyle, servis ve dağıtım ağıyla, reklamlarıyla Türkiye adını gururla temsil eden Genpower, ülkesinin ve insanının dünyaya tanıtılmasında rol almaktan büyük mutluluk duymaktadır.

Başarının bir yolculuk olduğunu ve bu yolculuğun bir varış noktası olmadığının bilinciyle hareket eden ve ilk günkü heyecanıyla faaliyetlerini sürdüren Genpower, tüm paydaşlarıyla birlikte azami çalışmalarını sürdürmektedir. Genpower Ailesi sadece başarıya odaklanmış sorumluluk bilinciyle, önümüzde ki birkaç yıl içerisinde faaliyet gösterdiği sektörün ilk 3 markasından birisi olmayı hedeflemektedir. Türk insanının üstün nitelikli genlerini temsil eden "GEN" ve gücünü temsil eden "POWER" kelimelerinin sinerjisiyle bir araya gelmiş olan milli marka Genpower, müşteri memnuniyetini merkeze alan ürün ve hizmet anlayışını, teknolojisini, sistemlerini her geçen gün bir adım daha ileriye taşımaktadır.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.