Saver
 

KASKAŞ Kalıpçılık

Kaskaş Kalıpçılık Sert Krom Sanayi A.Ş 1987 yılında Ahmet Naim Şen tarafından faaliyetlerine istanbulda başlamıştır. Türk Sanayisine makine yedek parça imalatı ve sert krom kaplama alanındaki üretim ile 30 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana deneyimli araştırmacı ve yenilikçi yapısı ile müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun teknik çözümler üretmektedir. Bu şekilde kalıcı müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

KASKAŞ Kalıpçılık

KASKAŞ Kalıpçılık
Kategori
Ad Soyad
İl/İlçe
/
Adresi
Telefon
Cep Telefon
0212 671 50 78
Faks
Web Sitesi
http://www.kaskas.com.tr/
E-Posta
kaskas@kaskas.com.tr
Yayın Tarihi
12.10.2021 09:50

Kaskaş Kalıpçılık Sert Krom Sanayi A.Ş 1987 yılında Ahmet Naim Şen tarafından faaliyetlerine istanbulda başlamıştır. Türk Sanayisine makine yedek parça imalatı ve sert krom kaplama alanındaki üretim ile 30 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu günden bu yana deneyimli araştırmacı ve yenilikçi yapısı ile müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun teknik çözümler üretmektedir. Bu şekilde kalıcı müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.